Skip to product information
1 of 4

Trendyol

Fustan Trendyol

Fustan Trendyol

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Prerje dekorative në mes duke e ndarë si në dy pjesë dhe mëngë të gjata. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details