Skip to product information
1 of 3

Trendyol

Fustan Trendyol

Fustan Trendyol

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Material
Color
Fustan Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Me prerje si këmishë e shkurtër dhe me një palosje në mes. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details