Skip to product information
1 of 1

Trendyol

Fustan NottiS #

Fustan NottiS #

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Fustan NottiS vjen me një model vërtet të veçant. Fustan me kuardrata dhe shirit të zi në qafë. Gjatësi deri te gjunjët. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details