Skip to product information
1 of 3

Trendyol

Fustan Armonika #

Fustan Armonika #

Regular price Lek 4,900.00 ALL
Regular price Lek 4,900.00 ALL Sale price Lek 4,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Armonika vjen me një model vërtet të veçant. Gjatësi deri te gjuri dhe dekore me ngjyra te mëngët. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details