Skip to product information
1 of 6

KOTON

Fustan KOTON #

Fustan KOTON #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Fustan KOTON vjen me një model vërtet të veçant. I thjeshtë me mëngë të gjata dhe palë te mëngët dhe në fund. Gjatësi poshtë gjurit. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details