Skip to product information
1 of 5

Whoo

Fustan WHOO

Fustan WHOO

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan WHOO vjen me një model vërtet të veçant. I trikotuar. I thjeshtë me mëngë të gjata dhe i ngushtë pas trup. Gjatësi poshtë gjurit dhe me hapje përpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details