Skip to product information
1 of 3

Whoo

Fustan Whoo

Fustan Whoo

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Whoo vjen me një model vërtet të veçant. I gjat deri te gjuri me thurje broden të në jakë dhe me lule shumëngjyrëshe te medha si figura. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details