Skip to product information
1 of 4

Trandyol

Fustan Trendyol

Fustan Trendyol

Regular price Lek 3,990.00 ALL
Regular price Lek 3,990.00 ALL Sale price Lek 3,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Fustan Trandyol vjen me një model vërtet të veçant. I ndarë në dy pjesë ku bashkohen me një unaze. Pjesa e sipërme ka mëngë treçerekshe të hapura dhe jakë të mbyllur. Pjesa e poshtëme e gjatë deri te gjurit dhe me një te çarë nga një anë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details