Skip to product information
1 of 3

Sinsay

Jeggings Sinsay #

Jeggings Sinsay #

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Jeggings Sinsay vijnë me një model vërtet të veçant. Me bel të gjatë dhe gjatësi deri te kavilet. Me dy xhepa në pjesën e pasme dhe desing me kuadratë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details