Skip to product information
1 of 3

Sinsay

Pantallona të shkurta Sinsay

Pantallona të shkurta Sinsay

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 1,590.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona te shkrurta Sinsy vjen me një model vërtet të veçant. Me bel të gjatë, me llasitk dhe një desing me lule. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details