Skip to product information
1 of 4

Arizona

Jeans Arizona #

Jeans Arizona #

Regular price Lek 4,900.00 ALL
Regular price Lek 4,900.00 ALL Sale price Lek 4,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Jeans Arizona vijnë me një model vërtet të veçant. Xhepa të mëdhenj përpara dhe elastik. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details