Arizona

Jeans Arizona

Jeans Arizona

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Jeans Arizona vijnë me një model vërtet të veçant. Prerje e drejtë dhe kthesa të gjëra në skajet e këmbëve. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details