Skip to product information
1 of 3

Mister Lady

Jeans mom Mister Lady #

Jeans mom Mister Lady #

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Jeans mom Mister Lady vijnë me një model vërtet të veçant. Me bel te gjate, me dy xhepa perpara dhe dy xhepa mbrapa. Gjatesia deri te kavilia. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details