Skip to product information
1 of 4

Vero Moda

Jeans Short Vero Moda

Jeans Short Vero Moda

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Jeans Short Vero Moda vijnë me një model vërtet të veçant. Të shkurtra jeans, me përthyerje posht dhe bel të gjatë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details