Skip to product information
1 of 5

Bershka

Jeans Short Bershka

Jeans Short Bershka

Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Lek 2,490.00 ALL Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Jeans Short Bershka vijnë me një model vërtet të veçant. Me bel të gjatë, me dy xhepa në pjesën përpara dhe dy xhepa në pjesën e pasme. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details