KangaRoos

Jeans të shkurta KangaRoos

Jeans të shkurta KangaRoos

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Jeans të shkurta KangaRoos vijnë me një model vërtet të veçant. Me gjatësi sipër gjuri, rrip të thurur dy xhepa anësore dhe dy xhepa fallso mbrapa. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details