Skip to product information
1 of 2

NAKD

Jumpsuit NAKD #

Jumpsuit NAKD #

Regular price Lek 5,900.00 ALL
Regular price Sale price Lek 5,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Jumpsuit NAKD vjen me një model vërtet të veçant. Elegant, jakv V dhe me prerje te shpatullat. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details