Skip to product information
1 of 3

NAKD

Jumpsuit NAKD #

Jumpsuit NAKD #

Regular price Lek 5,900.00 ALL
Regular price Lek 5,900.00 ALL Sale price Lek 5,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Jumpsuit NAKD vjen me një model vërtet të veçant. Me nyje të ftohta, një dekolte të thellë, një buton dhe mbyllje me unazë pas qafës. Një detaj i përdredhur në bel, një dizajn jashtë shpatullave. Këmbë të drejta dhe një pëlhurë e butë e mëndafshtë.Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details