Skip to product information
1 of 3

Trendyol

Jumpsuit Trendyol

Jumpsuit Trendyol

Regular price Lek 3,490.00 ALL
Regular price Lek 3,490.00 ALL Sale price Lek 3,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Jumpsuit Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. I zi me vija te bardha. Këmbë të drejta dhe një pëlhurë e butë e mëndafshtë.Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details