Claire

Kanatiere CLAIRE

Kanatiere CLAIRE

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Kanatiere CLAIRE vjen me një model vërtet të veçant. Verore e lirshme, me jakë U dhe me një stil lulesh. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details