Skip to product information
1 of 1

Lonca

Kanatiere Lonca

Kanatiere Lonca

Regular price Lek 1,900.00 ALL
Regular price Lek 1,900.00 ALL Sale price Lek 1,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Kanatiere Lonca vjen me një model vërtet të veçant. Me rripa të hollë dhe elegante.
Komod falë materialit me cilësi te lartë.

 

View full details