Paola

Kanatiere Paola

Kanatiere Paola

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Kanatiere Paola vjen me një model vërtet të veçant. Me mëngë zapone, jakë U dhe gjatesi deri posht belit. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details