Skip to product information
1 of 3

Trendyol

Kanatiere Trendyol

Kanatiere Trendyol

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color

Kanatiere Trendyol janë një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë stil dhe komoditet gjatë ditëve të nxehta të verës. Këto kanatiere Trendyol janë krijuar nga materiale të lehta dhe të frymëmarrjes, duke ofruar freski dhe rehati gjatë gjithë ditës. Dizajni i kanatiere Trendyol është modern dhe elegant, i përshtatshëm për shumë raste, qoftë për një ditë të qetë në plazh apo një mbrëmje të lirë në qytet. Kanatiere Trendyol vijnë në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh, duke siguruar që çdo individ të gjejë atë që i përshtatet më së miri stilit të tij. Një tjetër veçori e këtyre kanatiere Trendyol është qëndrueshmëria dhe lehtësia e mirëmbajtjes, duke i bërë ato një pjesë të domosdoshme të garderobës suaj verore. Me kanatiere Trendyol, ju mund të ndiheni dhe të dukeni fantastik në çdo moment të ditës.


 

View full details