Skip to product information
1 of 3

H&M

Triko e shkurter H&M #

Triko e shkurter H&M #

Regular price Lek 1,000.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Triko e shkurter H&M vjen me një model vërtet të veçant. Mbyllje me kopsa, jake V dhe me menge te gjata. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details