Skip to product information
1 of 3

H&M

Kardigan H&M

Kardigan H&M

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Kardigan H&M vjen me një model vërtet të veçant. Me lidhje përpara, i trikotuar me një përzjerje viskoze të butë. Jakë V dhe mëngë të shkurtra. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details