Skip to product information
1 of 3

Aniston

Këmishë Aniston

Këmishë Aniston

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Këmishë Aniston vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë zhapone me jakë kuror dhe desing veror. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details