Skip to product information
1 of 5

BIGDART

Këmishë BIGDART

Këmishë BIGDART

Regular price Lek 2,700.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,700.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Material
Color
Size
Këmishë BIGDART vjen me një model vërtet të veçant. Me xhep përpara, kopsa mbërthyese dhe krahë treçerekshe të gjera. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details