Skip to product information
1 of 4

BIGDART

Këmishë BIGDART #

Këmishë BIGDART #

Regular price Lek 2,700.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,700.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Material
Color
Size

Këmishë BIGDART vjen me një model vërtet të veçant. Me xhep përpara, kopsa mbërthyese dhe moderne. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details