Bruno Banani

Bluzë Bruno Banani #

Bluzë Bruno Banani #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Këmishë Bruno Banani vjen me një model vërtet të veçant. Verore tunikë ujëvarë. Forma casual e gjatë me bel dhenjë dekolte që bie butësisht. Me mëngë të shkurtra dhe një stamp me lule. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details