Skip to product information
1 of 4

Corley

Këmishë Corley #

Këmishë Corley #

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Këmishë CORLEY vjen me një model vërtet të veçant. Me kopsa pëpara, material i rrëshqitshëm dhe deisng me topa shumëngjyrësh. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details