Dress In

T-shirt Dress In

T-shirt Dress In

Regular price Lek 2,290.00 ALL
Regular price Lek 2,290.00 ALL Sale price Lek 2,290.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
T-shirt Dress In vjen me një model vërtet të veçant. Paraqet në mënyrë magjepsëse dekoltenë dhe supet me mëngë zhapone. Modeli është bërë nga materiali pak elastik. Prerja e drejtë siguron një përshtatje veçanërisht të rastësishme edhe të pjesës së sipërme
View full details