Skip to product information
1 of 2

H&M

Këmishë H&M #

Këmishë H&M #

Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Lek 1,990.00 ALL Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Këmishë H&M vjen me një model vërtet të veçant. E shkurtër, mëngë të gjata dhe butona përpara. Në shpatulla vjen pak e rënë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details