Skip to product information
1 of 6

Blind Date

Këmishë Jeans Blind Date

Këmishë Jeans Blind Date

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Këmishë Jeans Blind Date vjen me një model vërtet të veçant. Elegante dhe me kopsa dhe dy xhepa përpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details