Skip to product information
1 of 2

Merlose

Bluzë Merlose

Bluzë Merlose

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Bluzë Merlose vjen me një model vërtet të veçant. Elegante dhe verore, dekolte Carmen dhe lidhëse anësore. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details