Skip to product information
1 of 6

Otto

Këmishë OTTO

Këmishë OTTO

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Këmishë OTTO vjen me një model vërtet të veçant. Elegante dhe me kopsa përpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details