Skip to product information
1 of 8

Blind Date

Kimono Plazhi Blind Date

Kimono Plazhi Blind Date

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Kimono Plazhi Blind Date vjen me një model vërtet të veçant. Gjatësi deri në fund të këmbëve, dy të cara anash dhe me lidhje tërheqëse në mes. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details