Skip to product information
1 of 6

Russell Collection

Këmishë Russell Collection

Këmishë Russell Collection

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Këmishë Russell Collection vjen me një model vërtet të veçant. Model oversize dhe prerje klasike. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details