Skip to product information
1 of 2

Sinsay

Këmishë Sinsay

Këmishë Sinsay

Regular price Lek 2,590.00 ALL
Regular price Lek 2,590.00 ALL Sale price Lek 2,590.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Këmishë Sinsay vjen me një model vërtet të veçant. Material satin, me lidhje perpara dhe me ngjyra te ndezura. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details