Skip to product information
1 of 3

Trendyol

Këmishë Trendyol

Këmishë Trendyol

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Këmishë Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë zhapone me jakë përpara dhe një material tepër të freskët për kohët e nxehta.. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details