Skip to product information
1 of 3

Trendyol

Këmishë BIGDART #

Këmishë BIGDART #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Këmishë Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Me mëngë të gjata që palosen, stil Oversize dhe me kopsa përpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details