Skip to product information
1 of 5

STL

Këmishë STL

Këmishë STL

Regular price Lek 3,700.00 ALL
Regular price Lek 3,700.00 ALL Sale price Lek 3,700.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Këmishë STL vjen me një model vërtet të veçant. Model fit të rregullt dhe prerje klasike. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details