Skip to product information
1 of 4

VOYELLES

Këmishë VOYELLES

Këmishë VOYELLES

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Këmishë VOYELLES Flavours vjen me një model vërtet të veçant. Prerje klasike, transparente, me dy xhepa në pjesën e kraharorit dhe gura të lehtë ndriçues. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details