Skip to product information
1 of 7

City WALK

Kepuce City Walk

Kepuce City Walk

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Kepuce City Walk janë një zgjedhje perfekte për ata që kërkojnë kombinimin ideal të stilit dhe komoditetit. Këto kepuce City Walk janë krijuar me materiale të cilësisë së lartë, duke siguruar qëndrueshmëri dhe një ndjesi të rehatshme gjatë gjithë ditës. Dizajni i kepuce City Walk është modern dhe elegant, i përshtatshëm për çdo rast, nga përditshmëria deri te eventet më të veçanta. Kepuce City Walk ofrojnë një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh, duke e bërë të lehtë për këdo të gjejë stilin që i përshtatet më së miri. Një tjetër veçori që i bën kepuce City Walk të dallohen është përshtatja e tyre e shkëlqyer dhe komoditeti maksimal, duke ofruar një ecje të rehatshme dhe të qëndrueshme. Me kepuce City Walk, ju mund të dukeni dhe të ndiheni të mrekullueshëm në çdo hap të ditës tuaj.

 

View full details