Skip to product information
1 of 5

CR7

Këpucë Cristiano Ronaldo CR7 #

Këpucë Cristiano Ronaldo CR7 #

Regular price Lek 8,900.00 ALL
Regular price Lek 8,900.00 ALL Sale price Lek 8,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Këpucë Cristiano Ronaldo CR7 vijnë me një model vërtet të veçantdhe origjinale. Lëkure e vërtetë me taka stileto, ngjyrë e zezë, e bardhë dhe blu. Desing lëkurë zebër.

Prodhuar në Portugali

Materiali i brendshëm: lëkurë origjinale

Shtojca e jashtme: lëkurë origjinale

View full details