Skip to product information
1 of 3

High-Sneaker

Këpucë High-Sneaker #

Këpucë High-Sneaker #

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Këpucë High-Sneaker vijnë me një model vërtet të veçant. Me qafë të lartë dhe gome të trashë. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details