Skip to product information
1 of 3

Lisa-W

Këpucë Lisa-W

Këpucë Lisa-W

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Këpucë Lisa-W vijnë me një model vërtet të veçant. Të sheshta me yll qe shkelqen anash, material i bute dhe me vrima. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details