Skip to product information
1 of 6

Marco Tozzi

Kepuce Marco Tozzi

Kepuce Marco Tozzi

Regular price Lek 5,500.00 ALL
Regular price Lek 5,500.00 ALL Sale price Lek 5,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Kepuce Marco Tozzi janë zgjedhja e përsosur për ata që kërkojnë stil dhe komoditet. Këto kepuce Marco Tozzi janë të prodhuara nga materiale të cilësisë së lartë, duke siguruar qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë në këmbë. Dizajni i kepuce Marco Tozzi është modern dhe elegant, i përshtatshëm për shumë raste, nga përditshmëria deri tek eventet më të veçanta. Kepuce Marco Tozzi vijnë në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh, duke i bërë ato të përshtatshme për çdo stil dhe preferencë. Një tjetër veçori që i bën këto kepuce Marco Tozzi të dallohen është komoditeti dhe përshtatja e tyre e shkëlqyer, duke ofruar mbështetje të mirë dhe rehati gjatë gjithë ditës. Me kepuce Marco Tozzi, çdo hap bëhet më elegant dhe i sigurt, duke ju dhënë besimin që ju nevojitet në çdo situatë.

View full details