Skip to product information
1 of 9

Orsay

Këpucë Orsay

Këpucë Orsay

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Këpucë Orsay vijnë me një model vërtet të veçant. Me qafe, llastik anash dhe desing gjarperi. Komod falë materialit me cilësi te lartë
View full details