Skip to product information
1 of 4

Super Made

Këpucë Super Made #

Këpucë Super Made #

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Këpucë Super Made vijnë me një model vërtet të veçant. Të sheshta me toka dhe prerje kuadrate përpara. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details