Skip to product information
1 of 3

Antonela's Flavours

Sneaker Sport #

Sneaker Sport #

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Sneaker Sport vijnë me një model vërtet të veçant. Sportive dhe tepër moderne, të bardha me bezhë te ngjitëset dhe të kuqe në pjesën e pasme. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details